ZDEKOR ubrus lem4 kombi pruhy+len

4015
  • 1 z 2

  • (2 ks) Skladem
1 510 Kč
Kategorie: UBRUSY VELKÉ
Barva: bílá, modrá
Vzor: proužky
Kolekce: PRUHY
Materiál: 100% bavlna, 100% len
Složení materiálu: 100%bavlna + 100%len
Velikost: 140x140cm
 

Ubrus není nezbytně nutnou součástí stolu, ale jeho pomocí si doma můžeme vytvořit útulnou atmosféru nebo podtrhnout danou příležitost nebo také ochránit choulostivý povrch před jeho poškozením. Ubrus by měl přesahovat hrany stolu 20 - 30cm (nebojte se toho!) 

Velký ubrus přes celý stůl se mnoha hospodyňkám může zdát nepraktický a náročný na údržbu. Samozřejmě musíme prát a také žehlit, ale věnujeme-li ubrusu péči jako naše maminky a naškrobíme-li a nakropíme-li tento bavlněný ubrus a druhý den s trochu tlaku vyžehlíme, vězte, že bude jako list. A ještě jedna rada pro snadnější žehlení: při praní nastavte otáčky odstřeďování na minimum.

Tento VIP ubrus momentálně vyrábíme jen ve čtvercové velikosti a vy ho můžete na velký stůl položit "na koso", což vypadá skvěle. Větší rozměry můžeme ušít na zakázku.

Tento pevný, silný materiál v kombinaci s jemným lnem je nejen velmi elegantní, ale také svědčí o krejčovském umu našich švadlenek, které se s výrobou doslova mazlí. Při praní se oba materiály sráží přibližně stejně, takže vzájemná kombinace nečiní při praní problémy.