O NÁS

Ing. Zdeňka Chmelařová - ZDEKOR


firma_s_ kaplickouFirma vznikla v roce 1993, aby svými netradičními ubrusy a dalšími textilními doplňky zaplnila volné místo na tehdejším trhu. Vzhledem ke schopnosti pružně reagovat na aktuální módní trendy a díky vlastní tvorbě dezénů a šíři nabídky se během krátké doby prosadila na českém trhu.

Nabízíme široký sortiment standartních výrobků v barevně laděných kolekcích v nejrůznějších dezénech. 

Pracujeme převážně s tištěnými bavlněnými látkami, které umožňují velkou řadu kombinací. V naší kolekci tak najdete kostičkované vzory, kombinované se vzory květinovými či proužkovými, které vzájemně tvoří dokonalý harmonický celek. Postupně byla naše nabídka rozšířena i o jiné materiály (PES, směs viskoza/len atp.). Individualní požadavky zákazníka řešíme zakázkovou výrobou. Můžete tak do vzájemně laděných textilií obléci nejen svůj stůl, ale i okna, postele nebo při vaření i sebe . 

Vedle stále se rozšiřující nabídky celoročních kolekcí se specializujeme na tvorbu vánočních kolekcí, které jsou na trhu pro svoji výjimečnost nezaměnitelné. 

Výrobky dodáváme do specializovaných prodejen s dárkovým zbožím v rámci ČR, přičemž naší obchodní strategií je dodávat pouze jednomu odběrateli v daném městě. 

Součástí naší nabídky jsou i závěsy, záclony, římské rolety, jejichž dodávku zajišťujeme po dohodě od zaměření na místě až po konečnou montáž. Nabízíme výběr ze široké škály materiálů a dezénů.

Ve Zlíně najdete naše výrobky v prodejnách Brusinka (pasáž TERNO a Školní ulice) nebo přímo v naší podnikové prodejně v provozovně v Malenovicích.